4 8 15 16 23 42
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4 8 15 16 23 42

~~~ тüякιуєηιη ℓσѕт ƒαη ѕιтєѕι ~~~  
AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

İlgisiz İlgililere

4 posters
YazarMesaj
Claire Littleton
Yeni Üye
Yeni Üye
Claire Littleton

Kadın
Favori Lost Karakteri : Claire, Charlie, Eko, Ben, Locke, Hurley, Sawyer, Des, Sun ve Jin
Ruh Halin : İlgisiz İlgililere 1150hs9
Takımın : İlgisiz İlgililere 1447

İlgisiz İlgililere Empty
MesajKonu: İlgisiz İlgililere   İlgisiz İlgililere Icon_minitimeÇarş. Ağus. 13, 2008 6:38 am

Gördüğü kadarıyla güzel bir site yaratmışsınız. Elimden geldiğince online olmaya çalışıyor ve post atmaya çalışıyorum: Fakat adminlerin bile uğramadığı bir site ne kadar ayakta kalabilir ki? Lütfen bu konuda daha fazla ilgi göstermeye çalışın, yoksa site üyesizlikten kapanacak.
Ve sevgili üyelere, benim mesaj atacağım fazla bir yer kalmadı. Lütfen siz de ilgilenin artık.
Sevgilerle.
~Rıza~
Admin
Admin
~Rıza~

Erkek
Favori Lost Karakteri : Sawyer, Charlie
Ruh Halin : İlgisiz İlgililere 1107nm0
Takımın : İlgisiz İlgililere 1444

İlgisiz İlgililere Empty
MesajKonu: Geri: İlgisiz İlgililere   İlgisiz İlgililere Icon_minitimePerş. Ağus. 14, 2008 3:30 pm

Öncelikle site için uğraştığın için sana teşekkür ediyorum. Paylaşımların gerçekten çok güzel.

Admin Ekibi olarak bahsettiğin konu hakkında çalışmalara başladık. Yakın bir zamanda değişiklikler yapılacak, Lost fanlarına çok daha hoş bir site tanıtılacaktır.
http://sihirdunyasi.turkforumpro.com
lost_evi
Moderatör
Moderatör
lost_evi

Kadın
Favori Lost Karakteri : Hepsii xD
Ruh Halin : İlgisiz İlgililere 1145qw7
Takımın : İlgisiz İlgililere 1446

İlgisiz İlgililere Empty
MesajKonu: Geri: İlgisiz İlgililere   İlgisiz İlgililere Icon_minitimeCuma Ağus. 15, 2008 1:00 am

Bencede adminlerin daha çok online olması ve sitede ellerinden geldikleri kadar yenilikler yapmaları hem üye çekmelerine yardımcı olacak hemde üyelerin daha çok online olmasını sağlayacaktır bence.. =)
http://sanal-hogwartsrpg.forumg.biz/
* JaTe *
Admin
Admin
* JaTe *

Kadın
Favori Lost Karakteri : ~Jack-Kate-Charlie-Claire~
Ruh Halin : İlgisiz İlgililere 1178jt0
Takımın : İlgisiz İlgililere 1446

İlgisiz İlgililere Empty
MesajKonu: Geri: İlgisiz İlgililere   İlgisiz İlgililere Icon_minitimeÇarş. Ağus. 20, 2008 3:12 pm

Ya arkadaşlar haklısınız ama adminler olarak bu siteyi açtık ve hepimiz birçok konu ekledik...Evet sizde yaptınız yapmaya çalışıyorsunuz ama bu konuda üyelerin adminlere yardımcı olmaları gerek. Gerçek Lost Fanlarını bu sitede hep online olan üyeler bulmakda üyelerin işi...demiyim ya da adminlerin işide evet ama üyeler adminlere yardım etmezse hiçbir şekilde üye bulamayız... İlgisiz olduğumuzuda düşünmüyorum. İlgisiz olsak bu kadar konu açma gereği DUYMAZDIK !!! Her neyse kısaca bizim sorumluluklarımız olduğu gibi siz üyelerinde sorumlulukları var !! Lütfen tek yönlü bakmayalım... Tek istediğim her birinizin bu siteye emeklerimize saygı gösterip biraz daha duyarlı davranmanız...

Bu konu açıldıysa açıldığı gibi çalışmayada başlayınız lütfen ! Yanlış anlaşılmasın aynı şekilde bizde...
https://lost-fan.yetkin-forum.com
~Rıza~
Admin
Admin
~Rıza~

Erkek
Favori Lost Karakteri : Sawyer, Charlie
Ruh Halin : İlgisiz İlgililere 1107nm0
Takımın : İlgisiz İlgililere 1444

İlgisiz İlgililere Empty
MesajKonu: Geri: İlgisiz İlgililere   İlgisiz İlgililere Icon_minitimePerş. Ağus. 21, 2008 3:18 pm

Öyleyse, üyelerimizden bu başlıkta bizlerden neler beklediklerini öğrenelim. Sizce ne gibi değişiklikler yapmalıyız? Bizim fikirlerimiz ve önerilerimiz dışında, sizin kendi tavsiyeleriniz de çok önemli bizler için ^^
http://sihirdunyasi.turkforumpro.com

İlgisiz İlgililere
1 sayfadaki 1 sayfası